Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Déta

    tag

    A story

    Hát mit ne mondjak, ha volt gátlásos, anti-szociális, kockafejű alak ezen a sárgolyón, Én az voltam... Ha megállt valaki mellettem nem tudtam, hogy beszélgessek vele. A saját padtársammal sem tudtam szót ejteni... Volt ez anno. IX.-ik osztályban. Aztán a pöcs ki lett mindennel és neki kezdtem cigizni. Otthon.
    Soha el nem felejtem, hogy minden szál után a f*sás ölt meg. :DDD :DD
    De még azért is, mindennap meg volt a csomag és bár osztogattam, mert Én alig vártam, hogy elfogyjon, végre sikerült valamilyen szinten szocializálódni. Ez jó dlog volt... Aztán ugye a cigis csajok is szóba jöhettek :U és tényleg (bárki bármit mondd) menő volt cigizni. Olyan felnőttesnek éreztük magunkat... :B

    Azóta már átestem a ló másik oldalára... Van, hogy ülök a szobában, egy üveg fehér Garonne társaságában és hallgatom Presser Gábort és akkor töltök, rágyújtok, és elmerengve hallgatom a zenét...
    Amikor meggyújtom, az slukk még "recseg", s azt mindig mélyen letüdőzöm, nem úgy, mint a taknyos tizenévesek, hanem igazi érzéssel... Egy sóhaj kiséretében kiengedem, és akkor a gerincemen végigfut valami bizsergés, ami kissé szétolvad, s egy pillanatra mintha a hajhagymáim izzadnának, majd kábulat önt el, picit vészes, mint a szűzesség elvesztése, de édes... :)) :D :DD :DDD

    Na kb. itt vagyok: IMÁDTAM CIGIZNI. Ez volt a mindenem. Csokival: szétjened a szádban, leszívd a füstöt, egyet még körözöl a nyelveddel és akkor fújod ki. Olyan... utolérhetetlenül finom füst lesz belőle. :DDD

    De most már meguntam, hogy nem érződik a tízezer frintos parfüm Rajtam, csak az a Qrva cigifüst, büdös a szám, a hajam, a ruhám, sárga a körmöm, 54 kiló vagyok :((( :((( :((( és az Istennek se tudok hízni.

    Tegnapelőtt éjjel kezdtem neki a topicnak és végigolvastam. (Sipi16 kiábrándultam belőled... :( ) Jelentem, beállok Én is. Lesz, ami lesz. A profilomban összeállítottam egy gépet, amíg az meg nem lesz, minden darabkájával együtt, addig nem gyújtok rá... Azután is csak lejmolni fogok, s csak ha van melléje még valami ital. Nme akarom azt írni hogy soha, mert néha tényleg jót tesz egy-egy szál a kaja után, de most már tisztában vagyok a veszélyeivel és inkább f*ngodózom egész nap, csak nem cigi. ;]

    Na hosszúra sikerült, ez a lényeg:
    2008.május.8 00:00

    Eltelt, 0 év 1 nap és 21 óra. :DD GoGoGo mindenkinek!!!! :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Írtam egy alkalmazást magyar nyelven: http://logout.hu/bejegyzes/deta/egy_hasznos_alkalmazas_tolem_nektek_sok_szeretette/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák