Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dreamlake

    aktív tag

    válasz turho #880 üzenetére

    van cd32 az amiga.hu aproján 25 pénz az ára.

    csak kicsit vitatkoznék a ps-ről!ha rossz indulatból mondod ''mit tud a ps''ha félreértettem akkor excuse me!
    azért nem egy becsödölt gépről beszélünk aminek az eladását leállítottak mint anno több konzolt is.igaz ma már nincs rá uj játék csak japánban ,de több millió db elkelt belöle és az egyik legsikeresebb konzol mai napig a piacon.talán a ps2 taszítja le a trónjáról.amikor megjelent 95 ben a gép minden addigi vetélytársát ''még a saturnt'' is (a nagy kedvencemet)letaszította az élről.igaz sokáig verseny volt a 32bites konzolok között, de nem kérdés melyik győzött!!
    a cd32 egy nagyon jó gép volt amikor megjelent, a microcosmot amikor megláttam leesett az agyam,de mivel kevés fejl. volt rá befej a gyártását.nekem is jobban tetszenek a retro konzolok hangulata de ne felejtsük el most is ki uralja a konzol piacot sajna.!!!(sony)
    ha a közeljövőben akarsz bármiféle régi konzolt venni akkor szívesen segítek a beszerzésében.szinte minden beszerezhető de időbe tellik.

    A régi PH-n : dreamlake felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Új hozzászólás Aktív témák