Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    válasz kriszpontaz #15763 üzenetére

    Azért a Nintendo jópár ordas nagy hibát vétett a Mini kis konzolján. A tápellátásért egy mini USB kábel felel, de ehez adapter nem jár, mert erről neked kell gondoskodnod. HDMI kimenet van kizárólag és ezen megy az AV jel és analóg RCA kimeneteket nem kapott. A HDMI videó képarány viszont egy nagy gondban szenved. Kizárólag 4:3 képarány elérhető és nincs lehetőséged szélesvásznú módban játszani. Ezért mondtam le erről az amúgy finom kis konzolról. Sajnos még valamit kifogásolnak sokan, és az a bővithetőség vagy a játékok törlése és telepitése, mert erre nincs mód sajnos. Azért tartalék játékvezérlő 3500 forint környékén vehető még hozzá, de ennek elég egyedi csatlakozása van. Kinézetre elég jó és gondolom az anyaghasználat sem rossz, de a belső SOC és az emulációs program több lehetőséget is kaphatott volna. Mentés az van, de csak 4 mentési pont összesen és hát ezt is keveslem. Azért ettől jobb retró játékgép is készült jóval modernizáltabb tulajdonságokkal és tovább bővithető játékok lehetőségével. Röviden ennyi a véleményem, pedig én is vártam nagyon. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák