Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PartyShan

    aktív tag

    válasz F-ECT$ #2334 üzenetére

    Megpróbálom összefoglalni.
    Sebesség: gyors. Legördülő menü vagy mi az laggol, de engem nem érdekel.
    Apps valami borzasztó lassú, ez picit jobban érdekel mivel sűrűbben használom.
    Alapjában véve a rendszer gyors, nem érzek lassulást 1.2-höz mérve, néha-néha
    van egy kis röccenés (belefér) Játékok mintha gyorsabban töltődnének be mint 1.2-n. Eddig egy alkalmazás nem ment amit leszedtem. (Pro flashlight) Funkciók: Nincs WIFI-direkt v. csak én nem találom :) Sajnos nem lehet a java alkalmazások alatt képernyőhöz igazítani és kikapcsolni a virt. bill.-t Ez engem eléggé zavar.Fényképező, tetszik, de kivették az élesítés kontraszt telítettség állítás lehetőséget viszont van multitouch zoom. Ha a memkarira mentem a képeket nem írja ki mennyi képet készíthetek még, gondolom csak akkor ha már kevés hely van. Belső memóriára mentéskor kiírja. Minőségromlást nem vettem észre képek és videók készítésénél, talán a videó nem olyan szemcsés ugyanolyan fényviszonyok mellett. Képek multitouch zoomolása sokkal gyorsabb. Imádom az új UI-t sokkal jobban tetszik. Szeretem a mappák létrehozásának lehetőségét. Valamiért néha képernyőfeloldásnál felugrik, hogy aktiváljam a csomagkapcsolt szolgáltatást, pedig nincs beragadt cucc mert telefon restartnál is csinálja, nincs egyetlen egy widgetem sem, nem szeretem őket. Nincsenek ugyebár hangprofilok, de ezt eddig is tudtuk, különösebben nem érdekel. Telefonálás
    közben a másik felet hangosabban hallom, ez kifejezetten tetszik. Böngésző tetszik, ha jól tudom flash 10 támogatás van benne. Index beágyazott videót meg tudtam nézni (attraktor tűzijáték teszt)
    Üzemidő: naponta töltöm, de nyomkodom is rendesen. nem izgat. Ha nem nyomkodnám kb.:2-2,5 napot bírna.
    Bugok: Eddig 3x idult újra. 2x böngésző alól, a 3.-ra nem emlékszem. Fordítási hibák, mint pl.:számoló-gép. Plants vs Zombies sokkkkkkal halkabb mint 1.2-n, de a többi játékkal
    nincs ilyen gond.

    Azt hiszem ennyi így 3,5 nap használat után. Ha van még kérdésed akkor szívesen válaszolok ha tudok. Vagy ha valamire kíváncsi vagy és nézzem meg akkor megnézem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák