Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz Qadron #41597 üzenetére

    Annyi valótlanságot sikerült összehoznod, hogy valami díjazást érdemelnél.
    Legtöbbször a 140 és 250000 Ft közötti 50 colos plazmákat [link] szoktam ajánlani, melyek ésszerű alternatívái a 46 colos LCD tévéknek. De például ez 160-ért összehasonlíthatatlanul jobb képminőségű, mint a 130-140000 forintos LED-esek és nem vészesen drágább.
    Azért került szóba az ES8000, mert ha a csúcsmodell ennyire felhős, akkor az olcsóbbaktól mit várhat az ember?
    Senkit nem akarok meggyőzni semmiről. Tegnap már leírtam, bizonyára elkerülte a figyelmedet, hogy csupán felhívom a figyelmet egy másik lehetőségre, mert sokan egyáltalán, semmit nem tudnak a plazmákról, legfeljebb téves, idejétmúlt információik vannak. Bőven elég meggyőző, ha valaki ránéz az egymás mellett lévő tévékre, nem kellek ahhoz én.
    Ha nem használsz képernyővédőt, az LCD is beég, ezt már sokan tapasztalták és mindegyik TV kezelési könyvében felhívják rá a figyelmet.
    Sajnos ahogy az eddigi hozzászólásaimból, ebből sem fogod megérteni a lényeget, de talán mások leszűrnek belőle valami hasznosat!

    Bizonyára ezt sem olvastad, pedig nem én írtam. "Plazma azonos képernyőméretben és kategóriában olcsóbb."

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • Mr.Skynet

    senior tag

    válasz Qadron #41597 üzenetére

    Mondasz valamit, én is 6100-at tervezek venni, igaz 46-ba.

    Indok:
    - plazma 2 okból nem jöhet szóba: 1. égés para (sokat menne majd elvileg notiról a TV), 2. igaz ez sokat javult már, de nagyon spórolnom kell a áram fogyasztással :B ezért nem vettem ccfl lcd-t se eddig :DDD
    - legyen: wifi és 100hz, 3D nem érdekel, igazából nem vonz a smart sem, de már szinte nem is találok olyat, amiben mondjuk ez vagy az nincs, szóval úgy vagyok vele kicsit, hogy legyen és talán a jövőben egy eladáskor majd pont ezek megléte miatt lesz kelendőbb a portékám és persze ha már van és megtetszik akkor talán használom is (3d mondjuk esélytelen, de a smart jó lehet)
    - törtem a fejem még a Philips 46PFL5007K TV-jén, nagyjából ugyan azt tudja mint a kiszemelt Samu, csak kicsit old az egész szoftveresen, pl. menü, kezelhetőség, médialejátszó...
    - gondoltam még az eh6030 -ra, de több okból is kiesett: input lag, wifi hiánya, relative vastag kivitel (nekem meg a falon lenne a tv) stb... tudom miért vastagabb, de nekem jók lesznek a felhők is, majd próbálom nem észrevenni. LG felé nézve is hasonló gondom van, a wifi-t már úgy gondolom elvből nem építik ~250K ár alatti modelljeikbe, nagyobb márkákat pedig 46"-ba nem tudok megfizetni, főleg nem LED-ből.

    Szóval elvileg nálam is 6100 lesz, természetesen áloméktól ;)

    ui.: egyébként én sem látom értelmét, hogy 7 vagy 8-as széria felé nézelődjek, nem csak az áruk miatt :U

Új hozzászólás Aktív témák