Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz horvathkrisz #34987 üzenetére

    Egy megjegyzés: a 200 Hz ugyanolyan kamu, mint az 5-ös sorozat 100 hertze. Háttérfény-villogtatással érik el, hogy az interpolált 100-helyett 200-at írhassanak az adatlapra.
    Ennek a képminőség szempontjából nem sok jelentősége van, attól nem rosszabb.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • kmarci25

    veterán

    válasz horvathkrisz #34987 üzenetére

    Rendeltem a tv-hez egy android sticket: [link], ami kb 10-13.000 Ft-ert beszerezhetö. Meg sajnos ez nem erkezett meg, de az andoidot ismertve, illetve a stick hardveres kepessegeit nezve nem lesz vele gond.
    Ez a kis cucc velemenyem szerint joval többet nyujt a smart-nal, mellesleg kb 1/3-aba kerül. Szemelyre szabhato, torrentezni, internetezni lehet vele, fogyasztasa szinte 0, kezeli 5 TB-ig az USB-s HDD-ket, kepes halozatrol lejatszani a filmeket. Itt azert megjegyeznem -uj termek leven- meg akadnak vele gondok, de eleg jo supportja van az mk808-nak. Ha kiküszöbölik azt a par hibat -ami uj androidos rendszer eseten teljesen eseteben normalisnak mondhato- egesz jo kis rendszer lesz a tv es android hazassagabol.
    Ha esetleg valakit erdekel, itt talalja a forumot: [link]

    Nekem egy egreat r6s pro médialejátszóm van, amin szintén előre van telepítve az android. Tekintve, hogy én is androidos telefont használok, gondoltam, hogy nagyon faja lesz egy ilyen kütyü. Hááát..... :U Van benne mindenféle funkció, de azért nem ugyanaz, mint egy telefonon/tableten. Az a minimum, hogy egy egeret és/vagy billentyűzetet veszel hozzá, és akkor az ár mindjárt nem 10-15k, inkább a 1,5-2 szerese. Plusz nehézkesebb az egész, a youtube videók közül (ami médialejátszó lévén egy fontos fícsör lenne) sokat "nem lejátszható" felirattal eldob, böngészni meg gáz, miután én nem vettem egeret hozzá. A médialejátszó része működik tökéletesen a kütyünek, úgyhogy azzal nincs baj, az android részében csalódtam picit.
    Ezzel nem akarom elvenni senki kedvét, plusz nagyon kíváncsian várom a Te élménybeszámolódat az androides stick-ről, plusz kíváncsi vagyok arra is, hogy mit tud a tv smart funkciója, mikor majd megveszem és kipróbálom... (kb. 2-4 hét, ue32es6100).

    "There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

  • Tin

    veterán

    válasz horvathkrisz #34987 üzenetére

    én örültem volna, ha a tévéről csinálsz egy leírást, és nem az android sticket favorizálod.

    az es sorozatban van böngésző, és bármily meglepő, még full hd felbontású youtube videókat is lejátszik a böngészőből, amik könnyedén full screen-re tehetőek. nem tökéletes a böngésző, és néhány youtube videónál egyszerűen újraindul, de egy 8000 ft-os logitech billentyűzetettel tudsz gépelni és van egered, mindez vezeték nélkül.

    így utólag én is elgondolkoztam, nem lett volna-e jobb egy 46eh6030 a 40es6800 helyett, de a hdmi bemenetek száma (3 soknak tűnik, de nem az), illetve a valós 200 hz, meg a többi még mindig az es6800 felé billentené a mérleget, azt hiszem.

    a felhősödés a gáz egyedül, de így 1-2 hónap után rá kell jöjjek, hogy eddig 1 filmben zavart, ami sötét volt, és a filmek vagy tévéadások túlnyomó többségénél egyszerűen nem is látszik. szóval kezdem érteni, amit a felhős tulajok mondanak, hogy "megszokható".

Új hozzászólás Aktív témák