Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • topyjo

    aktív tag

    válasz lmno #111639 üzenetére

    Napokig állítgattam, mire hasonló színeket tudtam belőle kicsikarni, mint az előző, 6 éves LG tévémen megszoktam. Sajnos az átkerült a másik szobába, de a lakás elrendezéséből adódóan nyitott ajtónál egyszerre látom mindkettőt.
    Az oldalsó csatlakozói olyan mélyen vannak a széléhez képest, hogy fali tartóval lahetetlen valamit bedugni, le kell akasztani a falról. Mondjuk ez nem napi probléma.
    A csatornalistát nem engedi szerkeszteni. A létező 140 csatornát szerintem nincs ember a földön, aki használja, mindenkinek megvannak a nézett csatorna sorendjei, amit már évek óta megszokott. Nekem 3 tv van a lakásban, és a sorrend mindegyiken ua, hogy ne kelljen keresgetni. Felháborító, hogy ez a mai világban, ahol minden a kényelemről, és a funkcionalitásról szól, ez extrának számít. A távirányító szintén problémás, eddig az összes, még a gagyi másolatok is rendelkeztek néhány fluoreszkáló gombbal, ami a sötét szobában is láthatóvá tette, és nem kellett villanyt kapcsolni a kereséshez. Ez pici is, meg fekete is, ezt találd meg éjjel...
    Ez a kisebbik baja, a zavaróbb, hogy megnyomáskor a gombjai kattognak, tehát félálomban is hallom, hogy az asszony váltogatja a csatornákat. Van benne bluetooth, de kikapcsoláskor leválik az eszközökről, és bekapcsoláskor nem csatlakozik automatikusan, a menüből kell újra összekapcsolni őket.
    Ha előbb kapcsolom be a tv-t, és a pc-t csak később, akkor nem találja a pc-n lévő médiaszerver progit. Már többször előfordult, hogy felvétel közben a timeshift lefagyott, ilyenkor nem lehet a funkciót kikapcsolni, sem csatornát váltani, a ki-be kapcsolás sem segít, áramtalanítani kell a tv-t.
    Bekapcsoláskor a képernyő jobb közepén megjelenik a csatorna léptetés menüje, ami alapból eltűnik pár mp után, ha nem használod. Nekem random ott marad, akár órákig is, és csak akkor tűnik el, ha léptetek egyet a csatornán. A telefonommal készült 13Mp képeket jó esetben felét nem jeleníti meg, nem jövök rá mi alapján szelektál, az ugyanott, ugyanakkor készültek között is talál olyat, ami nem tetszik neki.
    Ennyi jut eszembe hirtelen. Meg az, hogy ez a készülék nem arra született, hogy a szórakoztatásunkat, vagy a kényelmünket szolgálja.

    " 10 milliárd légy nem tévedhet!"

Új hozzászólás Aktív témák