Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Everman

    addikt

    válasz telya #602 üzenetére

    "azt irtad hogy az aksija gyengebb, ami egeszen egyszeruen nem igaz."

    Szerintem a kutyát nem érdekli, hogy milyen adatok vannak ráírva az akkura, a lényeg, hogy mennyit megy el vele a készülék.

    "a szubpixeles kommented annak az egyszeru dolognak a boncolgatasa hogy kisebb a felbontasa amit mar mondtam. "

    Ez a mondatod meg annak a jele, hogy abszolút nem értesz a dologhoz és azt sem tudod miről van szó. :)

    "egyebkent az h a 3gs-hez van kozelebb a felbontas igy szinten egy eszetlen hazugsag"

    Egyébként a 3GS kijelzője 0,31 millió szubpixelt tartalmaz, a Galaxy S-é meg 0,38-at (az iPhone 4 meg 1,23 milliót). Szerintem kezdjél el olvasgatni a témában, különös tekintettel a pentile matrix technológiára.

    "iphone4-en kb pont ugyanannyira alaulszaturaltak"

    Fogalmazzunk úgy, hogy halovány gőzöd sincs arról miről beszélsz :D
    (Főként, hogy még az iPhone 4 színei is magasabb szatuárciós értékekkel bírnak, mint a valóság.)

    "szo sincs honapok alatt eloregedo szubpixelekrol, sok hosszu ev kell hozza"

    Szerintem kezdjed el olvasgatni a Galaxy S topicot itt az oldalon, sokat megtudhatsz belőle :D

    Pl.: [link]

    "tovabba szo sincs nagyobb fogyasztasrol, az atlagos kepernyotartalmak mellett kb ugyanolyan a fogyasztasuk annak ellenere hogy mennyivel nagyobb az sgs kijelzoje"

    Fehér kijelzőtartalom mellett az SGS kijelzője 1,13 az iP4 0,42 wattot fogyaszt. Javíts ki ha tévednék, de a legtöbb weboldal ilyen háttérrel rendelkezik, mint ahogy a levelező és egyéb szöveges tartalommal bíró alkalmazások java is.

    A méret meg lényegtelen, AMOLED kijelzőknél a subpixelek száma a lényeges, hisz ennyi miniatűr led világít a kijelzőn, IPS panelnél szintén nincs sok jelentősége a méretnek, mert a háttérvilágítás típusa és elosztása adja meg a fogyasztás mértékét, nem a panel mérete (maga a megjelenítés minimális fogyasztással jár, nem véletlen, hogy transflektív kijelzőknél előszeretettel használják a kijelzőt háttérvilágítás nélkül óra és dátum kijelzésre).

    "mosolyogj csak, ettol meg nem valtozik hogy mekkora baromsagot mondtal."

    Fogalmazzunk úgy, hogy te nem tudod miről beszélsz, hisz még a Google is elismeri, hogy ez a rendszer egyik gyenge pontja.

    "fordulj szemeszhez."

    Talán linkelj ellenpéldát :D Ja, bocsi, nem tudsz :D

    "melyik a kedvenc filekezelod iphone-ra?"

    Konkrétan iFile a neve.

    "linkelj mar be a flash plugin nelkul egy videolejatszasrol egy videot iphone-on, mondjuk egy index.hu videoval"

    Skyfire böngészővel még ez is megy, bocsi.

    "es itt be is fejeztem veled a vitat mert olyan dologrol probalsz beszelni amirol nyilvanvalkoan a szomszed mariskanak is tobb fogalma van"

    Lehet neked nem a szomszéd Mariskával kéne konzultálni szakmai kérdésekről, mert szemmel láthatóan nem ért hozzá, mint ahogy te sem :D

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák