Hirdetés

Aktív témák

  • Mikso

    tag

    válasz Ateszpapa #47522 üzenetére

    Hát a *****bele a gyári romos izékba, meg az egész Root baromságba :D
    Bonyolult, neki sem mertem kezdeni :D

    Az egész menete:
    LG GT540- az érintő képernyő -rezisztív- meghalt..
    Egyből be a boltba, nem akartam venni drágáért -ezért maradtam inkább a GSM-nél-, meg csak szűkösen jöttem ki a pénzemből -tanuló vagyok, gyűjtögető életmód lvl 200-. Iphone 4, 100 000-Ft, hát jó hogy Iphone..de az SII 5 kilóval drágább, és 1,2 Ghz proc, etc.., meg én is gondolkoztam rajta, hogy nem törik könnyen, meg.... Hát akkor legyen az SII, és beszámították az LG-t is, 15 000-Ft, ért.
    Aztán másnap bevittem mindenestül az LG-t, szépen kaptam mindent,- nem emlékszem rá pontosan, de szerintem u.a a hölgy volt..-, kérdeztem hogy fülhallgatóval mi van?-Hát az valahooooooollll.. Jó, persze van itthon jobb mint a Samu, felesleges nem is érdekelt. Rákérdeztem hogy akkor még a 2 éves Samu gari él?-Persze hogy él, a kis KÁRTYÁT -vagy papírt..- ő nem tudja kitölteni, de majd jön a társa, és megcsinálja. Na azt ott el is felejtettem, márciusban jött az ICS, hát próba cseresznye, Kies...nem akarja. Hát akkor be a GSM-be. -Bocsánat de miért nem tudom frissíteni?- Nem tudjuk de hagyja bent egy hét és meglesz.. Eltelt az egy hét, megyek be, adják szépen mutatják hogy ez az, 4.0.3,...-több eladó van természetesen..- kérdezem a garipapírt... Mintha meg sem hallotta volna..én meg siettem és eljöttem..
    Ennyi...

Aktív témák