Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Rotate

    veterán

    válasz C.Brigante #27897 üzenetére

    1.2.1 van fenn a Tablet nevű átmenettel... semmi gond nincs vele... mint a vaj :)

    egyébként az appen belül csináltam vele mentést még az új rom előtt, most csak visszahúztam, és visszaállította még a widgeteket is rendesen... és ez sem okozott neki gondot... magát az appet pedig adatok nélkül a Titanium Backuppal telepítettem vissza...

    nem tudom mi lehet nálad a probléma... de ha az 1.1.4 jó akkor jó :)

    R2D20208:

    nekem drága a Titanium Backup, sokallom kissé, a fagyasztás az egyetlen olyan funkciója ami kellene a fizetősből... a Root Freezer meg megteszi ugyanezt 1 dollárért :) sőt, valszeg ugyanazt a metódust használja, mivel TB-ben a Root Freezerrel fagyasztott appeket fagyasztottnak jelzi, és ha fizetős lenne a TB-m, ki is tudnám őket azzal olvasztani :)

    egy hibája van a Root Freezer Pro-nak, hogy valamiért egyenként nem lehet ICS óta kiolvasztani az appeket, azt írja nincs root jog, pedig van, hisz előtte azzal fagyasztottam :D a fejlesztő állítása szerint valami Samsung bug... viszont van olyan, hogy Defrost all, az restart közben mindent kiolvaszt, szóval nincs gond :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák