Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soko70

    aktív tag

    Már tavaly október óta próbálok olyan készüléket találni, amiben nekem fontos funkciók vannak, persze a kamera, sokat kirándulok, nincs inyem cipelni plusz 2 kilót. De nem csak az, hanem a napi használatban mennyire tudom a munkámhoz, egyetemen dolgozom és nem mindegy, hogy milyen a készülék hardvere, pl. térerő, wifi, illetve nekem a hangminőség nagyon fontos. Plusz nem látok jól, mennyire lehet úgy nagyitani a képernyőt, hogy ne essen szét. Az Iphone 12 Pro Max sok mindben jó volt. De már sokszor úgy belassult, hogy nem volt türelmem hozzá, pl. BKV GO. Váltottam Mate 50 Pro, Pixel 7 Pro, iphone 14 Pro max, Nothing Phone, Motorola Edge Ultra, mindent kipróbáltam. Ja igen s22 ultra is volt, az még meg is van. De mióta az S23 ultra van, a hónap elejétől, nem tudok betelni vele, úgy, hogy a 22 ultra is mellett van. És pont az, hogy megbízhatóan teszi a dolgát, jó a hardver, kamera elmegy, de egyszerűen jobb használni mint az iphone-t. Sok dolog van amit még fel kell fedeznem. Pl, valaki használja Windows 11-el párosítva? Kíváncsi lennék, milyen tapasztalat van arról a részről?

Új hozzászólás Aktív témák