Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz joey04 #31992 üzenetére

    Szkúzi :B Nem néztem utána a pontos áraknak, azért írtam a ~ -t az elejére.

    killerjohn: "és ez a halmaz miért esik vajon egybe ex-iPhone felhasználókkal"
    Én elhiszem, hogy konkrétan összehasonlítható fícsörökben az i4/i4s elveri az sgs2-t. Viszont pont a gps az, ami olyan szinten használható még sgs2-vel, hogy csak nagyon extrém esetben nem elég a navigáláshoz. (Az iránytűt nem tudom, azt nem szoktam használni.)
    A másik problémám meg az, hogy mindkét rendszer eléggé ismert már mindenféle téren, így olyan dolgokat elvárni egy telefontól, amit nem tud, és utána emiatt elkámpicsorodni nem túl okos. Olyan ez, mintha a flash lejátszás hiányán meglepődnék az i4 esetén.

    [ Szerkesztve ]

    Dive ever, work never.

  • Kapanyél

    őstag

    válasz joey04 #31992 üzenetére

    De iAkármiből nagyobb memóriájú kell. :) Most, hogy iPad2-t használok, szembesültem azzal, hogy míg egy droidos app néhányszáz kB-tól néhány megáig terjed (leszámítva a nagy játékokat természetesen), addig az iOS platformhoz alig találtam 10MB-nál kisebb méretű cumót. Eddig nem értettem, hogy nem férnek el emberek 8-16GB-on... most már sejtem. :)

    Egyébként kurvajó az iPad, nagyon faszán lehet rajta netezni, el kell ismerni! Addig tetszett is a gép, amíg ma el nem kezdtem volna dolgozni vele. Vatta új gépre nem találtam hirtelen semmi olyan free progit, amivel a LAN-ról meg tudtam volna nyitni egy Excel táblát. Ez nyilván abból is fakad, hogy nem vagyok egy gyakorlott Apple-user, de akik pont arra hegyezték a cerkát, hogy a seggbarom amcsi szilikon girl is elsőre megérezhesse a feelinget, most jól elbuktak. Androidra azonnal találtam ilyen programot (hálózatos fájlkezelőről beszélünk). Természetesen nem vonok le messzemenő következtetéseket, nagyon tetszik az iPad, sőt gondolkodok egy i4-en is másidik telefonnak, de nekem kevés amit nyújtani tud.

    Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

Aktív témák