Hirdetés

Aktív témák

  • P3Dr0

    senior tag

    válasz dancsuri #16507 üzenetére

    Sokat nem tudtam meg a mai napbol az agyon huzott telefon teszteken es a ferfi nemiszerv huzogatasan kivul....
    Jo lenne egy osszehasonlitas hogy melyik ROM mit tud, mit nem.
    Eleg nagy a kaosz es a zurzavar.
    Pont a legfontosabb dolog amirol nem sok szo esik az az akkumlator fogyasztas es ebbol adodoan a hasznalhatobbsag.
    Nem hiszem hogy egy ilyen "top" kategorias keszuleknek igy kell uzemelnie,hogy naponta toltogetni kelljen.(naponta?! neha felnaponta) XD (kinomban nevetek)
    Nekem elotte galaxy 3 volt es meg par androidos telefon de azokat sosem kellett naponta toltogetni annak ellenere hogy naponta tobb oras hasznalat alatt sem merult szamottevoen az akkumlatoruk.Ez tobb mint idegesito pedig azok nem "top" telefonok voltak.....
    Ha ez a telefon ennyit tud nem tudom mas jelzovel illetni mint sz@r es eleg hamar megy majd a sullyesztobe...
    Jo lenne ha a Samsung megtanulna vegre telefont gyartani.(tobbi model sem tokeletes van amelyiknel a GPS halt meg...)
    Nem valami nagy fun minden nap flashelni a telefont es gorcsolni vele.
    Remenykedni "talan ma estig mar siman kibirja normal okostelefonhoz melto hasznalattal" nem pedig fiokba dugva nezegetni mikor dönt standby rekordot.
    Kulonbozo programokkal mint a setcpu allitgatni CPU speedet levenni még a super amoled kijelzo fenyet is minimalra allitani stb...stb.....
    Jo lenne mar hasznalni is ha mar ennyi penzt kiadott az ember ezer a bughalmazert........

    Bocs a hozzaszolasert csak lassan de biztosan fogy a turelmem es a belevetett hitem hogy ebbol lesz-e valaha normalis telefon.....

    Mig ezt a hozzaszolast megirtam 3%-ot esett a toltottseg.

    Legfrisebb KG6 ROM + ninphetamine 2.0.5 kernel. F@sza..........

Aktív témák