Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kreg

    tag

    Na helló mindenkinek! Szerda délután hoztam ki ezt a telót a Vodától,előfizúval nem volt annyira rossz biznisz. Ami egyértelműen negatívum hogy csak fekete vagy fehérben van. Feketêt választottam,kicsit meglepett hogy mekkora,vastag,nehéz,de jól kezelhető és megszokható. Az elmúlt bő 3 napban kétszer töltöttem fel a gépet,mindkétszer 7+ óra képernyőidö után. Telepitgetés,beállitás,etc. Ha ezt hétköznapi használatban is hozzá,akkor nagyon jó, tényleg. A kamerát nem sokat használtam, pocsék idő van,erről inkább később.
    Ami a lényeges,egy Galaxy S20 FE-vel tudom összehasonlitani ezt a gépet,nos az sose tudott ilyen kijelzőidőt,illetve az elmúlt egy évben egy Xiaomi Mi 11i-im volt,nos az sem.
    Konklúzió:kiváló telefon,megéri az árát.😬
    Negativumok: a keret elég gagyi még ebben a fekete (szerintem dögös verzióban is)
    És amiben egyértelműen elhasal ez a gép,az a töltés. Egy Galaxy a71-hez adott töltővel próbálkoztam,ez az a54 szerint "szupergyorstöltő" csatlakoztatva",kb 15 %-ról 100-ra kb 1 óra 20 perc volt. Ez szánalmas,sőt felháborító tudva hogy semmilyen töltőt nem ad a Samsung.
    Minden másban jó a cucc,és szívesen olvasnám mások véleményét is,a "mé szar és mér nem nem veszem meg" jellegüeket meg hagyjuk már.

Új hozzászólás Aktív témák