Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gambit

    őstag

    válasz BaliTHC #41 üzenetére

    Nagyon profi az e-mailes cucc, a táblát elküldi a levélben, sőt azt hiszem lehet lépni kattintásokkal is, de én inkább kézzel írom be a lépést. Ez egyébként egyetlen gombnyomás a mailen, és már csak a lépést kell beírni, majd elküldeni. Többféle táblaméret és bábukészlet közül lehet választani, de az alap a legjobb szerintem. Nem gond, ha nincs sok időd, mert a partik alapból, és a versenyek kivétel nélkül 10/30-as időbeosztásúak, tehát 10 lépésre 30 napod van, és 10 lépésenként visszaáll 30-ra. De évente 45 nap szabadság is jár, amit asszem 6 alkalomra lehet leosztani. Automatikus lépést is be lehet álítani, ekkor megadhatod, hogy az ellenfél melyik lépésére mit lépjen neked automatikusan a szerver. Annyit még el lehet mondani, hogy a magyar e-mailes sakkbajnokság döntőjét ezen a klubbon keresztül rendezték tavaly.

    Szerk: Gambit80 lett az azonosítóm, de rájöttem, hogy itt én már játszottam régebben, akkor 1750 pontom volt.

    [Szerkesztve]

    ''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák