Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz Antonius1978 #11020 üzenetére

    A boltba (nem a bárba, az oda bejutáshoz kéne a tej, gomba, vodka, meg még valami) be tudtam menni, de sehol semmi (valamelyest értem amit mondanak, anno 4 évig intenzíven (heti 6 óra) tanultam a nyelvet még felső tagozatban, annyira, hogy a középsulira is elég volt, onnan meg tanulmányi versenyekre küldözgettek, bár a nyelvi tagozatos gimisekkel már nem voltam egy súlycsoportban. Igaz, ennek is már lassan 40 éve...).

    Visszamentem egy korábbi mentésre.

    Megj: tisztán látszik, hogy Dezodoréknak igaza volt, hogy a béta kikerülése után nem vártak tovább a megjelenéssel. Ebben a modban is visszaköszön már az elején egy komplett épületcsoport (a gyár a terület délkeleti sarkában), ami minimális eltéréssel de a LA-ban is ott van, a SoC-ban viszont nem volt és a másik két részből sem rémlik, bár azokat közel sem jártam be annyiszor, mint a SoC területeit.

    Ha várnak még pár hónapot, a térképeiket, épületeiket a modderek beépítik mindenhova.

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák