Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    Akkor én is elsírom a bánatom:

    Adott egy LinkSys router (WRT54G) + egy ADSL kapcsolat. Az ADSL modem egy D-Link DSL-360T.

    Rendesen összekötve, beállítva minden. Adott egy számítógép, ami WLAN-on keresztül szeretne beszélgetni a routerrel. Ez többnyire sikerül is, azonban néhány oldalt nem hoz be ilyenkor a gép. Tehát ilyen ''fél'' internetkapcsolat van csak, bizonyos weboldalak mennek, bizonyos weboldalak nem, MSN Messenger nem megy.

    Ugyanakkor pl. a PH! megy, most is így írok ide. Meg is tudom pingelni a másik gépet.

    Tegnap pl. teljesen jól működött minden, de ma dél óta gondok vannak. Tegnapelőtt szintén hasonló problémákkal találkoztam.

    Mi a túró lehet? :F

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz bLaCkDoGoNe #21 üzenetére

    Most megjavult... pedig hozzá sem nyúltam. A fene sem érti ezt...

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Aktív témák