Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz kali #5884 üzenetére

    Igen, ezek a kifogások nekem is ismerősek... Egyszer régen, még a Pentium 4 korszak elején, amikor bejöttek a Northwood magos P4-ek, egy hozzá nem értő kollégám, és tényleg majdnem barátom megkért, hogy rakjak neki össze egy gépet, mert a régit már kinőtték... Talán valami K6-2-je volt akkoriban, de ez mindegy is most. A lényeg az, hogy mivel semmi extrém igénye nem volt, sem ő, sem más nem volt "HardCore Gamer" a családban, csupán egy kis DVD nézés, meg egyéb alap feladatok voltak a cél, mint Word, Excel, stb... Szóval átbeszéltük a lehetőségeket, elmagyaráztam a különbségeket, és mivel akkor a valós P4-nek horror ára volt, úgy döntöttünk, hogy erre a célra megfelel a Celeron is. Lényeg a lényeg, miután összeraktam a gépet, valami egyéb "rendszergazda" ismerőse megnézte, aki véletlenül náluk járt, és közölte vele, hogy én jól átb@szt@m őt, mert ebben a gépben egy hamisított P4 processzor van. A srác erre föl visszahozta, és visszakövetelte a pénzt. Ezt meg is kapta, én meg azóta nem keresem őt, és ennyi. Pedig előtte sokat jártunk össze, de engem is bántott, hogy valami barom, hozzá nem értő ember véleménye miatt így reagált. Hamis P4 processzor... Na mindegy, szóval tudom, ilyen is van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák