Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy93

    nagyúr

    Sziasztok! Rövid beszámolóm a Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner (Gen1) kapcsán ~1 hetes használat után. 84e Ft-ért sikerült beszerezni az Alza.hu-ról. A beüzemelés szerintem egyszerű volt, nem adódott semmi probléma. Párom vette fel a saját Mi Home appjába, aztán megosztotta velem. Itt megjegyezném, hogy aki megosztva látja a porszívót, az nem fog hozzáférni minden beállításához (pl. szívóerő szabályzás). 100nm alapterületű lakásunkban nagyjából 60-62nm-t tud feltakarítani, kb 70 perc alatt és emellett 50-55%-ra merül az akku 4/3-as szívóerő fokozaton. Küszöbön simán átmegy, de sajnos a nappaliban a hosszú szőrű (2cm) szőnyegen van hogy elakad, ezért ezt mi feltekerjük takarítás előtt. Elég ügyes, mindent körbejár amit tud, próbálkozik több irányból, visszafordul ha megakad, ahova befér ott gyakorlatilag mindent összeszed amit kell. Kicsit hangos ezen a fokozaton, 2-es szívóerőn biztos halkabb, de azt még nem próbáltuk. Most 2 naponta megy, elképesztő mennyi port és koszt tud összeszedni, a hosszú hajról nem is beszélve. Én teljesen lesokkoltam amikor kézi nagytakarítás után (porszívóztam vagy 2 órát) másnap egy fél tartálynyi cuccot még simán összeszedett. Zónás takarítást megszakítva dokkolóra visszaküldéssel volt egy kis probléma, ott nem akart visszatalálni, de ezen kívül mindig visszament a helyére. Én teljesen megtértem, nagyon szkeptikus voltam az elején, hogy mennyire van ennek értelme, de azt kell hogy mondjam nagyon. Nem vált ki teljes értékűen egy kézi porszívózást mert nem fér be mindenhova, de a nagy felületeken 2-3 naponta körbeküldve új dimenzió nyílik a tisztaságban. Nagyon elégedett vagyok vele, egyedül azt sajnálom, hogy a nappali szőnyegen nem tud végigmenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák