Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olajbogyo

    aktív tag

    Utolsó kérdéssel még zargatnálak benneteket. Az érdekelne, hogy az S5 max, kontra irobot roomba 976 között van valamilyen említést érdemlő jelentős különbség pl a mobilos app kezelhetősége, melyik jobb, egyszerűbb...stb. Tudom, hogy az irobot nem tud felmosni, de az igazából most nem érdekes. A porszívózás milyensége között gondolom ezen a szinten már nem lehet nagy eltérés. De úgy a mindennapos használatban melyik a felhasználóbarátabb cuccos? Azzal, amit az irobotos kereskedő mond azzal én nem tudok mit kezdeni, nekem nem döntő. Nevezetesen azt mondta, hogy a roborock az középszint, az irobot pedig prémium kategória, ezért ne is hasonlítsam össze a kettőt....?!
    No, ennek fényében ti hogyan látjátok?( a tesztekből nekem úgy tűnik, hogy az s5 is prémium) Mert már majdnem megvettem az S5 maxot. Igérem, ez az utolsó kérdésem( már ami a megveendő gép márkáját illeti).

    Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

Új hozzászólás Aktív témák