Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    MIért van az, hogy a Xiaomi Home-ot megnyitva rendszeresen elveszti az eszközöket? Üres a lista. Ilyenkor volt már, hogy újra be kell jelentkeznem, vagy csak simán kilépek, bezárom a futó appokat, és utána újra megnyitás után már látszódnak, csak épp a porszívót valamiért ne mtudom vezérelni. Inaktívnak, szürkének tűnik, és megnyitva forog középen, írja, hogy map loading. SZóval nem tudja lekérni a porszívó státuszát. Official Google Play-es Xiaomi Home-om van, Germany a szerver, a porszívón meg korábban feltettem a rootolt fw-t, és magyar hangot, de ha jól emlékszem egyszer frissült a plugin a Home-on keresztül. Plugin mappában 2 mappa van, 134 és 187 (nem tudom most hirtelen, melyik a porszívóé, egy Purifier 3H-m van még). 134-ben 24586-os apk van, 187-ben 3194. Ja, és ami még fura, hogy kézzel, gombbal elindítottam a porszívót, és most angolul beszélt. Szóval nem tudom, mi történt. Hogyan lehet helyre rázni?
    Ja, amúgy Gen1 porszívóm van, és eredetileg kínai, de átraktam CE-re. Azért kellett a rootolt fw.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák