Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Squirrel

    őstag

    válasz Ance #11574 üzenetére

    Először nekem is ugyanezt csinálta. Írta, hogy az aktuális térképen kívül mindent töröl. Mondom oké. Utána a nappali szintjén takarítottam, minden oké. Vittem az emeletre, ismét takeszkodás, mondta a gép, hogy új szintet érzékel, csinál egy új térképet, erre rámentette a nappalis térképre. Mondtam a jó k. kínai anyukádat. De mindegy, beállítgattam itt is az invisible falakat, no go zónákat. Ezek állítgatása közben, mikor egyszer lépek az edit map-be, látom hogy az eddig beállított invvisible wall-ok (az összes) kicsit el lett csúszva a térképhez viszonyítva. Innentől kezdve, ha újat húztam neki, nem érzékelte egyiket se pontosan. Na itt elgurult a gyógyszer, majdnem lerúgtam szegény Rozit az emeletről (ez a neve). Lehoztam, mondom takarodj a dokkodra, hát már azt se találta meg. Ezek után töröltem mindent, amit találtam a beállításokban és törölni lehetett. És rendeltem egy fehér s5 maxot az amazonról. A fekete lesz a nappali-konyha szinten, a fehér az emeleten, az alagsori/bejárati/vendégszobás szintre meg néha leviszem valamelyiket. Mondjuk ott meg van 2 fekete szőnyeg, attol fosik mint az adócsaló a nav-tól. Úgyhogy ott csak félmunkát végez a Rozi. Amíg meg nem jön meg, addig nekifutok a hétvégén még egyszer. Nekem a több szint takarítás a no go zónák, invisible wall-ok miatt lett volna jó, ne próbálja állandóan meghágni a bárszékeket meg a surround sugárzók állványát...

Új hozzászólás Aktív témák