Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nederlanden

    senior tag

    Kb.20éve szedem a rivotrilt,fejremegés és dúrva szorongás miatt.(kialakulása vszinű a mocskos éjszakai exes/füves/balhés 5-6éves időszak miatt történhetett)
    3*2mg-os fehérrel kezdtem amit kb. 2évig szedtem úgy,majd levették napi 1*2mg-osra kb 1évre és utána jött a 0.5mg-os-ból napi 3 szem.
    Amit Kb 3év után lassan levettem saját magam napi fél szemre a 0.5-ből amit reggel szoktam beszedni és dúrvan 15éve szedem így.
    Nagyon kevêsnek tűnik a napi fél szem a 0.5mg-ból ês igazából nem is érzek tőle semmit,viszont ha megpróbálom totál abbahagyni,kb. 1-2hét után visszajön a fejremegés és a dúrva szorongás/zavartság.100kg vagyok így az sem kizárt,h csak nagyon minimális hatása van ha van egyáltalán,de a tudat,h szedem azt a felet a gyengébb barnából megnyugtat.

    Amiért kerestem a fórumot.:Mostanában 40 környékén😬 Egyre jobban felejtek úgy,hogy egyik pillanatról a másikra nem tudom mit akartam mondani/csinálni/,hol parkoltam egy nagy áruház parkolójában,mit mondtam pár pill. ezelőtt stb.
    Ritkán előfordúl,hogy társaságban sztori mesélése közben totál leblokkolok elkapp a meleg annyira,hogy nem tudom folytatni tovább a mondandómat és ezáltal bepánikolok.Fülsípolásom is van 2éve amit a hosszútávú nagyon hangos zenehallgatásra fogok abszolút.Utóbbi pár hónapba már enyhe émelygés kis szédülést is érzek amitől szintén bepánikolok és rossz lessz a közérzetem.

    Konfliktusokat iszonyat nehezen tudom kezelni,inkább próbálom kerülni total,ezért sokszor kisebbségi érzet kap el félelemmel/tartással,mindenkiről az gondolom rosszat akar.

    A lényeg,h a hosszútávú rivo szedésére kezdtem gyanakodni és ha vki garantálná hogy ha végleg abbahagyom megszünik a felejtés/leblokkolás/ellenségesség,azonnal kukáznám örökre,de tartok attól,h bepróbálom és elhagyásával csak szenvedek a brutalis velejáró ingerűltséggel/idegességgel és csak rosszabb lesz.
    Kíváncsi vagyok a vélemênyekre.

    [ Szerkesztve ]

    "nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

  • nederlanden

    senior tag

    válasz lanw #114 üzenetére

    Köszönöm.Az a fura h ismerősi körben többen is vannak akik tizen éve szedik és szedni fogják örökre mint nyugtató/kedélyjavító és semmi bajuk (1szem 0.5 reggel).Nekem is elvileg örökre kellene szednem de bepróbálom még egyszer úgy ,h leveszem napi egy negyed szemre a 0.5-ösből ami már tényleg minimális mert ugye a 0.5-ös nem is negyedelhető.
    Igazából engem ez az émelygés/kábúltság (mert szédülésnek nem nevezném) zavar és az ellenségesség,más bajom nincs.A felejtés nem olyan sűrűn fordúl elő és nem annyira vészesen h bezavarjon a munkámban vagy az életbe.
    Az ellenségesség azzal,h szinte mindenkiről azt hiszem nem jót akar,akár lehet valós is.
    A lényeg,h ez már gyerekjáték ahoz képest mikor a napi 3szem 2mg-osról álltam át a 0.5-ösre amikor a hangok,a fény is dúrva hatással voltak rám ,meg nem bírtam az emberek szemébe nézni mert non-stop pörgött az agyam ki-mit gondol rólam ,mit beszélnek mögöttem,mit terveznek ellenem stb.
    Az igazsághoz hozzátartozik,h volt kb 6évem ami alatt folyamatosan füveztem néha extasy,alkohol/rivotril stb.,szóval csakis magamnak köszönhetem.

    [ Szerkesztve ]

    "nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

Új hozzászólás Aktív témák