Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorien

    veterán

    válasz nederlanden #115 üzenetére

    "Az ellenségesség azzal,h szinte mindenkiről azt hiszem nem jót akar,akár lehet valós is.
    A lényeg,h ez már gyerekjáték ahoz képest mikor a napi 3szem 2mg-osról álltam át a 0.5-ösre amikor a hangok,a fény is dúrva hatással voltak rám ,meg nem bírtam az emberek szemébe nézni mert non-stop pörgött az agyam ki-mit gondol rólam ,mit beszélnek mögöttem,mit terveznek ellenem stb."

    Pszichológiával, a saját történeteddel, családi rendszereddel milyen szinten foglalkoztál?
    Szüleiddel, családtagjaiddal milyen a kapcsolatod?
    Van párkapcsolatod, gyermeked?

    Ez szerintem ősbizalomhiány, nagyfokú érzékenységgel párosulva. A nagyfokú érzékenység szerintem áldás, ha már képes vagy kezelni és értelmezni a beáramló információkat, de amíg nem, addig nagyon nehézzé teszi az életedet. Az ősbizalomhiánnyal meg kezdeni kell valamit, mert erősen gátol az életben. Ha már senkiben sem tudsz bízni, akkor lényegében halott vagy.

    Én keresnék a helyedben egy jó pszichológust vagy egy jó családállító terapeutát és kitartóan járnék terápiára.

    "Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Új hozzászólás Aktív témák