Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • focvis

    veterán

    válasz kp78 #41851 üzenetére

    Egy fórumtársunk kb. ugyanezt kérdezte PM-ben, szvsz nincs benne semmi bizalmas, így onnan beollózom:

    Szálloda:
    Majdnem mindegyikre van 10%, ami érdekelt azok közül mindegyikre volt 10%. Alaposan körülnéztem, így találtam olyant is, amire kevesebb volt, az inkább kisebb, panzió-jellegű szálloda.

    A szállásoknál meg tudod nézni, hogy mennyi kedvezményt ad a Revo a különböző előfizetések esetén.

    Bérautó biztosítás:
    Röviden: elegendő fedezetet biztosít ha amúgy ritkán töröd az autókat.
    Kicsit fapadosabb az általam linkelt biztosításnál, max. 2000 euró önrészt fedez, de ez elegendő az esetek többségében. Kisautóra biztosan elég lesz, ha valami egyedi / drága autót bérelnél (pl. Porsche, Mustang, drágább kabrió, stb.) oda vélhetően kevés és inkább válaszd a www.worldwideinsure.com-ot, az 5000 euróig fedez, vagy a válaszd a bérautós cég borsos árú saját biztosítását.

    Előre kifizettem az autó bérleti díját a Revoluttal. Bő egy hét múlva utazunk, Kanári.

    Korábban mindig a magyar hitelkártyámmal biztosítottam a depositot (1000-2000 euró közötti összeg, most pl. egy Fiesta méretű autót bérlek, arra 1100 euró, plusz kb. 100 euró lesz a telitankolás esetleges elmaradásának fedezete). A deposit összege megegyezik a maximális önrész összegével.

    A Covid alatt nem béreltem autót és csak kb. 2,5 éve van Revolutom, így még nem próbáltam, hogy elfogadják-e a depositra. De elvileg jó kell legyen erre is amennyiben töltesz elegendő pénzt rá, mert azt "befoglalják" a számládon (betéti kártyánál lehet, hogy beterhelik, majd a 30 napon belül visszaírják). Most majd kipróbálom. A Goldcar.es-en bérlem az autót, ők elvileg elfogadják.

    [ Szerkesztve ]

  • JóGéza

    aktív tag

    válasz kp78 #41851 üzenetére

    Novemberben Spanyolországban béreltünk autót. Revoluttal fizettem, 150€-t még pluszban zároltak, amit feloldottak, amikor visszavittük az autót, és rendben találták. Rögtön feloldották, ez néhány nap múlva látszott is.

Új hozzászólás Aktív témák