Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz Gabesz87 #2589 üzenetére

    A fenti google dolgok mind csak analítikai dolgok, és nem szükségesek pl belépéshez (mint pl a gstatic.com, ami a recapcha-t hostolja), vagy oldal funkcióhoz (mint a s, vagy ajax.googleapsi.com). -ezek általában pont emiatt talán még alap tiltólistákban sincsenek benne.

    Ránéztem alap beállításommal (körbevédett firefox): az oldal bejött, keresgélni tudtam, de mikor a listából kinyitottam új fülre dolgokat bejött az ami neked is.
    Ránéztem VPN-en hollandiába küldött csak beállításokkal módosított Brave-vel, és vígan nyálzgattam 10-20 oldalt külön füleken.
    Szerintem az oldal regiólockol, és nem a védelemmel van gond. (ami használtautós, magyarpiacos viszonylatban elfogathatónak tűnik)

    Nálam is azért van fent 2-3 féle böngésző, így úgy beállítva, 1-2 VPN, meg TOR, mert van, hogy nem akarok azért az 1 látogatásért átállítani mindent (böngészőt, portmaster-t, OWRT-s routeres DNS szűrést), hogy egyszer valamit megnézzek. Egyiken-másikon átmegy ez, vagy az, a VPN (split tunnelinggel!), vagy legvégső esetben TOR.... szóval ajánlom ezt a megközelítést is! :R

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák