Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atillaahun

    veterán

    Egy kis visszajelzés akkor a telefonról így nagyjából egy nap után.

    Pro:
    - villámgyors GPS, még itt bent a lakásban is bevillan a 10 hold pár mp alatt, és már rá is rak a térképre, tegnap vonaton is megfogott viszonylag hamar és tartotta is végig a jelet
    - elég gyors a rendszer úgy általánosságban, erről majd több tapasztalat után később részletesebben
    - böngésző szépen viszi a beépített videókat, bár nagyon hd-t még nem próbáltam vele, csak pár MA felvételt,
    - MX Player is szépen gurítja a HD videókat HW+ dekóderrel
    - jó hangosnak tűnik a hátsó hangszórója (így pl. már navi mellett feltekerhetem a rádiót, meg lehúzhatom az ablakot is)

    Kontra:
    - hulladék érintésérzékenység, kb. 80%-os, azaz nagyjából minden 5. tapicskolás megy a levesbe
    - szörnyű vibramotor, ki is kellett kapcsoljam a rezgő érintés visszajelzést annyira durva hangja van
    - nálam tök süket az összes SIP hívás. Nézte már ezt valaki?

    -plusz ugye a korábban leírt ES Explorer-es hiba, amivel nem tudok mit kezdeni, pedig nagyon kéne az a program

    Más.
    Romkészítőknek: nem volna szerintetek érdemes lejjebb venni a minfree szinte(ke)t 100 MB alá, mert ahogy nézegettem 250 környékén van, ami azért elég nagy pazarlás. Pár órát nyomkodtam most folyamatába, és 1-2-szer kihajintotta azért az Opera-t a ram-ból.
    Bár ezen majd javítok én is, amint lesz root képes fájlkezelőm, hogy kidobálom a sok hulladékot a /system/app/-ból.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák