Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    válasz Noukoum #53 üzenetére

    Egyik sem. Mint írtam sem az olcsó, sem a drága készüléknek nincs érteleme. Itt látszik hogy mennyire olvassátok el mit ír az ember, és még ti okoskodtok.
    Tény hogy nagy a szegénység, de egyrészt ne turkaljunk a másik zsebébe,másrészt évére 50 60k telefonra nem sok. Akinek sok, az kb az éhen hálás küszöbén van,az ne ilyen telefont vegyen. 50k nagyon sok minden másra el tud menni, hopp hopp.
    Harmadrészt mint írtam picit kell többet adni számomra hogy kevesebb kompromiszum érjen.
    Nyugodtan toljátok a süket dumát, ez csak engem bizonyít.
    Egyébként mitattok ment el a téma,én csak reflektálok mert épp van rá időm, amúgy nem kívánok semmit sem bizonyítani, le írtam a szubjektív véleményem pont. Csak itt sajnos páran nehezen viselik, és engem akarnak megy győzni minden áron hogy mert picit több az igényem én vagyok a hülye. Samsungot szóval sem említettem ahogy applet sem.
    Sagem :az a másik véleményének el nem fogadása hogy reflektálok a hülyeségre? Nem hiszem.
    Rég nem erről szól a vita részemről hogy jó telefon vagy nem. Azon már túl vagyok. Viszont azon hogy én kicsit azt mondom többet adok máskor egy telefonra hogy több ideig használjam, és ezt nehezen fogadja el a topik, azt nem.
    Rég nem lenne itt az ember ha ezt már sikerült volna az embereknek elfogadni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák