Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andatti

    senior tag

    válasz helixP #494 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat...
    Akkor egyenlőre így használom...

    Viszont a régi huawei telefonomból áttettem a 16 Gb-os SD kátrtyát, de ezzel megint gondom támadt...
    Az egészet azért csináltam, mert alig volt hely a telómon, az SD-n meg volt kb. 10 Gb szabad hely...
    A tárhely beállításokban mindenütt azt állítottam be, hogy az SD-re mentsen, így annyit elértem, hogy ha fotót készítek, az már oda megy... de pl. ha képernyőképet készítek, az akkor is a belső közös tárhelyre megy...
    DE ez csak a kisebbik gond... Attól már totál zizi lettem, hogy egyetlen egy programot sem enged áttenni a kártyára... Pl. ott van az iGo szülinapp, az a másik telómon is az SD-n volt, de itt nem tudom áttenni, fel sem ajánlja egyetlen egy proginál sem, hogy áttehetem/tehetném az SD-re... Miért? MIt csinálok rosszul? Hol kellene/lehet úgy megoldani, hogy a kártyára tegyem át azokat a programokat, amik túl nagyok, illetve más telefonokon simán van rá lehetőség...
    A chrome-nál is fura nekem, hogy a régi telefonon tudtam olyat csinálni, hogy adatok törlése a google családtagoknál és nyertem közel 1 Gb helyet, de itt még csak az sem... csak gyorsítótár törlése lehetséges...

    A tárhelyre kattintva annyit látok, hogy Alkalmazások és adataik 4,97 Gb illetve egyéb fájlok 2,81 Gb. Ezeken kellene, illetve lehetne még lefaragnom, csak nem tudom hogyan...

    Ha valahol már volt szó arról, hogy ennél a típusnál hogyan lehet sd kártyára progikat telepíteni, (vagy átrakni a belsőből) akkor bocsi, de a hivatkozást akkor is kérem szépen.

Új hozzászólás Aktív témák