Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kazsmerlaca

    senior tag

    válasz PahaAkos #5661 üzenetére

    Helló!

    Nekem az a tapasztalatom, hogy ennyi pénzért kiváló az üzemidő, kiváló a kamera és nem buherálom a rendszert. Így stabil marad és tökéletesen működik...
    Nálam minimum 2 nap az üzemidő. Kijelzője, ujjlenyomat olvasója jobb mint az almáé. iPhone 7/128-ról váltottam, egyáltalán nem bántam meg...
    + IR, és FM rádió, GPS kifogástalan sebességű. Ennél több nem is kell :)

    [ Szerkesztve ]

    Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

  • Khelben

    nagyúr

    válasz PahaAkos #5661 üzenetére

    Én a kamera (és a méret) miatt váltok R5P-ről. Sajnos 4k videót nem tud akadozásmentesen felvenni és nincs benne 60fps lehetőség se 4k-nál, se 1080p-nél. A mérete meg nem zsebbarát, kényelmetlen. Ez nem is lenne gond normál munkábajáráskor, mert berakom a táskába és van headsetem, de most nyáron a nyaralásoknál feltűnt.
    Minden másban jó, akku kiváló, van hogy 3 napot is elmegy, navigálás, netezés tökéletes, kijelzője is jó. Játszani nem szoktam rajta. Talán még annyi, hogy a vezetéknélküli kapcsolatokban kicsit gyenge, olyan szempontból, hogy tovább tart, míg wifire vagy bluetooth-ra kapcsolódik. Autórádiónál vettem észre, hogy az előző telefonom (iPhone SE) indítás után azonnal összekapcsolódott vele, a R5P-nál meg már kiálltam a garázsból, mire elindult a zene. A másik meg, hogy az autórádiómmal android auto-n keresztül a waze nem működik, nem kap helyadatot. Más telefonnal működik rendesen, nem jöttem rá, hogy ezt mi okozza.
    Rootról majd ír valaki más, mert én azt nem csináltam.

Új hozzászólás Aktív témák