Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nmolnar

    csendes tag

    Sziasztok!

    Pár pontosítás:

    Tradingshenzhen-en kapható, van készleten. A 12gb / 256gb változat szállítási költséggel együtt jelenleg (szállítási idő egyébként 2-3 hét) nagyjából 650e Ft környéke. Másfél hónapja, amikor én vettem még 100 Eur-ral drágább volt.

    Chrome .apk fájlból telepítve tökéletesen működik. Minden más Play Áruház-ból telepítve megy, Bog szerint a Chrome valamiért nem.

    Flex mód működik, kipróbáltam, nagyjából 30-120 fok között. Előtte, utána lecsukódik vagy kinyílik teljesen. De ez a sáv éppen elég a használathoz.

    Magyar nyelv nincs benne, de akinek fontos és angolul nem tud annyira, legtöbb alkalmazás átállítható magyarra (természetesen azok, amiknek van magyar vonatkozása): Raiffeisen, OTP, OTP Szép kártya, időkép, icsekk, digionline, Yettel...

    Extra vékony, szerintem nagyon jó kézben tartani és a gyűrődés is jóval kevésbé látszik, mint pl. Fold 4 esetében.

    Hiányok: infra, IP68, vezeték nélküli töltés és hát hiába ott a Leica felirat a kamera középszerű. (másod telefon: Huawei P50 Pro)

    Norbi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák