Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szpali

    addikt

    Egy éve használom a munkahelyemen (otthonra Soocas X3-akat vettem)
    Kb 2 havonta beteszem a töltőjébe (havi szinten kb 6-8 napot töltök bent, ami alkalmanként 3-4 fogmosást jelent, reggeli után, néha ebéd után is, este és másnap reggel),teljesen jól működik, teszi a dolgát. Az alkalmazást eleinte sokat használtam (újdonság ereje :U ). Anno 3db pót fejjel vettem, amit a ritka használat miatt kb most fogok majd cserélni (Egyébként 90 napos visszaszámláló van az alkalmazásban)

    Két negatívuma van:
    - a fej rá tud szorulni a szájából kifolyó (és rászáradó) fogkrémtől. Egy takarítás alkalmával annyira rá volt gyógyulva, hogy lehúzáskor szétpattant a fej (külső "köpeny" és belső, a tengelyre szoruló rész)
    - nincs PAUSE funkció! A Soocas X3-on, ha fogmosást közben megnyomom röviden a gombot, akkor megállítja a kefét, hogy köpni, öblíteni lehessen. Ez a készülék ezt sajnos nem tudja, így a szájban tartva kell köpni, hogy ne fröcsköljön össze mindent.

    Ezt leszámítva egy kiváló minőségű, valamint ár/érték arányú termék. Anno a 3 pót fejjel együtt 14,5eFt körül állt meg az ára gearbestről (A Soocas X3 kettő db pót fejjel került 13,5eFt/db-ba)
    Ezt figyelembe véve a hivatalos magyar forgalmazó ára igen csak baráti ;)

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

Új hozzászólás Aktív témák