Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dioka7

    senior tag

    Na kérem. Hazaértem és a mai nap újabb kérdőjeleket tolt az arcomba. Ma SIM kártya nélkül volt a készülék a zsebemben. Szóval pont mint egy átlagos napon, ugyanazokon a helyeken jártam vele, csak ma nem használtam. Délig a BT és a wifi ki volt kapcsolva (bár a grafikonos képen bekapcsoltnak jelöli), délben bekapcsoltam ezt a 2 dolgot. Egészen pontosan 11:45-kor. 11:45-kor még 100%-ot mutatott a kijelző (legalább a wifi nem merített ezek szerint), de a grafikonon egyenletesen merülőnek mutatja, szóval ezt nem is értem. Na mindegy. Miután ezeket bekapcsoltam, mindössze 2x néztem rá a kijelzőre, ez látszik is a képen. Tehát reggel fél 8kor vettem le töltőről és délután ~17:10-ig mindössze 8 perc kijelzőidővel sikerült SIM kártyák nélkül 13%-ot merülnie. BÁr igazából 11:45kor még 100%ot mutatott, szóval 5,5 óra alatt merült ennyit inkább. De legnagyobb fogyasztónak a "cella készenlétet" jelöli még SIM kártya nélkül is. Ezt pl nem is értem... Persze a segélyhíváshoz is kell hálózat, de hát ne b@&#>˘!ssza már meg. Há' noooormáááális???
    Vélemények?
    1
    2
    3
    Kicsi érdekesség, hogy apám redmi 5s plussza úgy ment le 77%-ra ugyanazokon a helyeken, ugyanazokon a wifi hálózatokon, hogy 2x fél órát navigáltam vele, és így másfél óra SOT van benne. Tehát a cella kommunikáció is ugyanazokkal a tornyokkal kellett, hogy folyjon. Ja és persze ugyanzokkal a SIM-ekkel.
    Szóval valami ötlet? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák