Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz kissady #171 üzenetére

    Mert a füles hangminősége nem feltétlenül lesz jobb főleg ha valaki alapból egy jobb félét használ, de az okostelefonnál lehet igény nagyobb kijelzőre, gyors töltésre, jobb fényképezőre, gyorsabb tárhelyre, vízállóságra és még sok más féle funkcióra ami telefon cserével orvosolható ha valaki eddig olyan modellt használt ami nem tudta azt amit szeretné.
    A Jack eltüntetése még mindig nem vágom miért a korral való haladást jelenti. Azért mert régi szabvány még nem feltétlenül kell eltüntetni. A GSM modult vagy antennát (vagy mi a szakszerű megnevezés) se szedik ki a telefonokból pedig az internet korában élünk jó ideje már ahol a kommunikációt simán meg lehet oldani ezzel a világ jelentős részén, tehát csak az elmaradottabb régiókban kellene beszerelni a plusz alkatrészt amivel jelentős összeget tudnának a gyártók spórolni.
    Illetve ott a Samsung aki szerintem leginkább a korral haladó cégek egyike aki okostelefont is gyárt, ott a Dex ami már alapfelszereltségnek kellene lennie minden droidos telefonnál, mert ez adódik a korral való haladással és ők speciel képesek a fejlesztések mellett arra is figyelni, hogy maradjon Jack csati, eddig legalábbis megtették.
    Szóval ezt még mindig nem tudom elfogadni érvként, hogy "haladjunk a korral". A type C meg a Bluetooth ott van, szóval aki akar haladhat a korral, de ami eddig és most is elfér egy prémium készülékben akkor ne heréljék már ki(annak függvényében meg pláne ne, hogy semmit nem kapunk cserébe ami kézzel fogható: nagyobb kamera szenzor vagy nagyobb akksi), bár tudom ettől még megteszik, de szomorú hogy van aki ezzel azonosul: idővel előre haladva több pénzért kevesebbet kapunk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák