Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zvezda

    junior tag

    válasz juuzer #120 üzenetére

    Na ebből a hozzászólásból látszik, hogy életetben nem volt a kezedbe ilyen telefon, de még hasonló sem. Nem fluidabb az iPhone SE. Az Android One-os mobilokban pont a gördülékenység a jó. Nem kell nekem a sok csicsa és fölösleges alkalmazás. És nem érdekel, hogy nem 4000-es az akksi és nem olyan a kamerája mint a Mate 20-nak amíg gördülékenységben azt tudja ez a telefon, mint a 3x, de inkább 4-5x ennyibe kerülők. Nem, az S7 se tudja ezt.

    Az SE-vel kapcsolatban: nem akarom szídni a telefont, sok barátom használ ilyet, pont a kis méret miatt. Megmondom őszintén, tavaly el is gondolkoztam egy SE-n másodtelefonnak. Kölcsön is kértem egyik barátomét (ő is másodtelefonnak használja, pl túrához, terepi munkához, sporthoz), de egyszerűen annyira nem tudtam megszokni a kis kijelzőt, hogy még másodmobilnak sem vettem meg. A szövegbevitel gyakorlatilag használhatatlan ekkora kijelzőn. Lehet, hogy 165 centis embereknek akiknek mini keze van azoknak jó, de én a nagy ujjaimmal nem tudtam használni rendesen. Az iOS pedig nagyon buta annak aki az Androidot szokta meg és szereti. A kamerája pedig nem jobb mint ennek, az előlapi kamera pedig egy nagyon rossz vicc, használhatatlan, konkrétan vérlázító, hogy egy ilyen árú telefont ki mertek adni ilyen rettenet előlapi kamerával 2016-ban.

    Xiaomi Mi A2

Új hozzászólás Aktív témák