Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fluttershy

    tag

    válasz Grecky #24583 üzenetére

    Bocsi, én is átmentem read onlyba mert a kérdések 90%-a olyan emberektől jön akik gyári romot használnak ezért Los userként nem látom értelmét hogy válaszoljak mert én ezekkel a problémákkal nem találkozok. De azért ezek egy részére megpróbálok legjobb tudásom szerint választ adni.

    -Gcam-et akkor nem igazán használtam amikor a fókusz probléma jelen volt (akkor épp visszalátogattam tiszta gyári romra). Jelenleg ilyennel nem találkoztam; előlapi kamerával készített fotókon lévő durva blur és greenish/yellowish tint sincs már meg. Egyetlen dolgot nem tud a gcam: a másodlagos hátlapi kamerát kezelni. A videós képességeit nem teszteltem.
    - Gesztusvezérlés nincs Los-on, vagyis én nem találtam, de nem is használnám egyébként szóval nem zavar. De szoftveres gombok vannak; és ha azt bekapcsolom akkor a hardveres navbar nem világít. Azt kiemelném mégegyszer hogy ez Los-on tapasztalható állapot jelenleg :D
    - A pitével elrontott mikrofon hangereje szerintem még mindig jelen van, sőt Los-on is. Azért mert valamikor január táján cseszték el ezt a dolgot xiaomiék és a Los mindig megkapja a legfrissebb gyári firmware-eket és ez a mikrofonos probléma is jött vele együtt. Engem nem érint, de azt nem tudom hogy azért nem érint mert már javították a Los-ban vagy pedig a mikrofonhangosító magisk modul amit használok teszi a dolgát. Ki kéne próbálni hogy a modul nélkül mi a helyzet de lusta vagyok :D meg ami működik azt nem kell megbolygatni
    - Gps-el soha nem volt problémám. Akinek van azt nem értem hogy miért van, sajnálom :( annyi ötletem van csak hogy ha valaki találkozik ezzel a problémával az próbáljon egy factory resetet/full wipeot/clean installt/stb
    - Azt olvastam hogy szidták a márciusi gyári frissítést de személyes tapasztalatom nincs. Los-on minden tökéletes.

  • Baloo27

    aktív tag

    válasz Grecky #24583 üzenetére

    Szerintem sokan csak használják a telefont ès nem feltètlenül olvassák a fórumot.
    Gcamról nem tudok nyilatkozni,mert az fr miatt nem telepítettem. Talán ha kapunk friss főverziót felteszem előtte.link
    Legfrissebb gyári rom-on vagyok,a mikrofon hibát javították. Waze működik,nem dobja el a jelet(igaz csak hètvègente használom 3-400km-t).Viszont,ha wifi kapcsolat van akkor amikor megtervezem az útvonalat,akkor általában hibára fut.Ha csak adatkapcsolat van,akkor jól működik. Kapacitív gombok világítanak(legalábbis nálam).
    Egyèb hibák: n-es wifi hálózati kapcsolat alatt lassú böngèszès mèg most is jelen van,ha bt-t kikapcsolom gyors lesz. G ès Ac esetèn nincs lassulás.

Új hozzászólás Aktív témák