Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R a y

    senior tag

    válasz PowerBuldog #3738 üzenetére

    Senkisem erőltette, csak elmondtuk a véleményünket. Már nekem is sok tapasztalatom van fóliákkal. Ott van a lehetőség, nyugodtan meg lehet venni az 1-2 eurósakat. Pld: még a note 5ömre rendeltem üvegfóliát, és annyira tré volt, hogy a gesztusvezérlést nem tudtam vele használni.
    Vagy ott a másik lehetőség, fólia nélkül kell használni és be kell vállalni a karcokat.
    Egyébként életem legjobb fóliája az iPhone SEmen volt, az Otao Lambo X. Tök véletlen úgy vettem valahogy elő hogy kicsúszott a kezemből, és az asztal sarkához úgy csapodott mintha szándékosan szét akartam volt törni a telefont. Természetesen a kijelzővel csapodótt a sarkához. Semmi baj nem történt, meg sem repedt.

    Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

  • TomPack

    őstag

    válasz PowerBuldog #3738 üzenetére

    Nem akarom erőltetni, nem tudom miért irtózik tőle, de biztosan megvan rá az oka. Kíváncsi lennék mi az.
    Tapasztalatomat próbáltam leírni. Én, aki már megjárta a drága és olcsó fóliával is! Hátha ő majd anyagilag is kamatoztatni tudja a szerencsétlenkedéseimet. A 14 ezres Outflitters-t tényleg nem ajánlom, ká drága, és sz@r a tapintása. Az üveg elcsúfítja. A pár dolcsis fólia rontja a kijelző színeit, érzékenységét, és pár hetente cserélni kell. Egy év alatt simán elmegy rá akár 6 ezer ft is. A mm-os pedig jó, és ha karcos lesz, csak rá kell melegíteni hajszárítóval ha esetleg nem tűnik el róla a karc magától.

Új hozzászólás Aktív témák