Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    válasz VWati #7511 üzenetére

    85-ért vettem át tegnap a fekete 128GB-osat, melyben volt egy 1000 Ft-os ceruzakészlet is, meg a többi apróság a kuponok miatt :D , tehát kb 83e maga a telefon ha így nézem.

    Tegnap beállítgattam amit kellett gyorsan.
    Digi kártya be, puff, már van is net. Majd megy a telenoros is mellé.
    Persze hiába kapcsoltam ki előtte MINDEN program és rendszerrel kapcsolatos frissítési értesítést, letöltést, stb, amint bement a SIM kártya, már jelezte is, hogy van MIUI 11.
    De nem telepített semmit magától, csak ezt is el akartam kerülni.

    Másfél óra SoT-ot nyomtam bele este és kb. 12%-ot merült. Pedig csak a végén állítottam be a kínai hálózat tiltásának keresését. Magas is volt a cella készenlét.
    Reggelre közel 10 óra standby alatt még 2%-ot veszített végig aktív digis nettel 4G-n.
    Ha ez így marad, akkor egy szavam sincs. De vannak elképzeléseim.. :P

    A kijelző: parádés.
    Én azt hittem a Samsung S5 kijelzője fekete a menüben, de NEM. Az szürke. :DDD
    Na itt a fekete olyan, hogy húúú. Hirtelen kicsit zavart is, pedig azt hittem a sötét téma lesz a kedvencem, de lehet át kell térnem a fehérre.

    Fáj-e a szemem tőle? Nekem amúgy is elég érzékeny a fényre, levegőre, könnyezik ez mobil nélkül is, úgy hogy erre még nem mondanék semmit. A fejem nem fájdult meg tőle, de azért 1,5 óra (1 óra egyben + 30 még) elég volt este.
    Amúgy min. fényerőn ez is vibrál, meg az S5 is, kamerán át megnéztem.

    Hirtelen ennyi.
    Nagyon gyors, nagyon fluid minden, nagyon minőségi cucc, feketében is nagyon király, aki szereti a minimál design stílust. Fekszik az asztalon egy teli kijelző, nagyon bejövős.

Új hozzászólás Aktív témák