Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Siriusb

    veterán

    válasz citkar #13081 üzenetére

    Kipróbáltam sok AOSP ROM-ot, az eu dev-et is használtam egy ideig, leginkább akkor, amikor a MIUI 12 legelőször felbukkant. Az eu dev az lső 1-2 hétben nagyon jól teljesített, igaz én Nova launcher-rel használtam és nem voltak gondjaim, mint esetleg másoknak. Aztán elkezdett szaggatni. Ezután jött az AOSP.
    Végigpróbáltam jónéhányat, több között csak apró különbségek vannak. Elmondható, hogy mindegyik használható, 1-2 kisebb probléma fordulhat elő itt-ott.
    jUUh kolléga korábban már tett ajánlásokat, azt érdemes elolvasni.
    Részemről a No. 1. szintén a PE FE (Fan Edition), legstabilabb, leggyorsabb, van benne témázhatóság is (épp amennyi kell), és az ujjlenyomatolvasó teljesen pontos és gyors.
    Megbízható a Corvus is, kicsit lassabb, viszont komolyabban testreszabható.
    Minimalistáknak ott a picsel ugyanttól a fejlesztőtől, aki az FE-t készíti, de ez most dobva lesz és valami új (még nem tudni mi) veszi át a helyét.
    Ott van a ZenX (ez egy új) és az Ancient (Official), rendkívül sok beállítási lehetőséggel, FP ikonok, animációk, QS rengeteg lehetőséggel stb. (Részemről már túl sok, nem szeretem).
    Van ígéretes jelölt még, pl. a ShapeShift OS, de nem látom, hogy aktívan foglalkoznának vele.

    Készítettem korábban egy-két videót is ezekről, de ide fel sem töltöttem, mert úgysem érdekel senkit.

Új hozzászólás Aktív témák