Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adlersson

    aktív tag

    válasz beyruth82 #230 üzenetére

    Gyökeres változásokat nem nagyon találtam, érkezett pár új funkció (changelog úgyis leírja mindet, ha egyenként is érdekelnek a módosítások), változtak az animációk stb. Írják, hogy gyorsabb is lett, amit én különösebben nem vettem észre, bár eddig sem volt lassú a rendszer, meg legalább mostantól Nougat alapú.

    Cserébe viszont a régi hibáim megmaradtak, bár a MIUI-ról érkezett visszajelzések alapján egyedi jelenségekkel állok szemben:
    - A beépített böngésző címsora ugye Google (vagy amilyen keresőmotort beállítasz) keresőként is működik, ám nekem a 8.5.2.0 (MBGMIED) óta ez egyszerűen a Google faviconjára irányít át, a keresési eredmények megjelenítése helyett, úgyhogy kénytelen vagyok minden alkalommal új lapon megnyitni a Google-t. Erősen gondolkodom amúgy azon, hogy a beépített böngésző helyett beszerzek valami mást, mert szintén a 8.5.2.0-s frissítés óta random weboldalaknál előfordul, hogy egyszerűen nem tölti be azokat (megy a kék töltési sáv az oldal tetején, de a tartalom nem jelenik meg) illetve ha ez bekövetkezik, akkor minden más új lap vagy weboldal esetén ez fog történni, amíg feladatkezelővel le nem lövöm és újra nem indítom az appot.

    - A mostani 9.1.1.0 (NBGMIEI) érkezésével pedig a LINE üzeneteim feladói és az üzenetek első pár sora nem jelenik meg az értesítési sorban, csak az, hogy LINE üzenet érkezett. Ez mondjuk valószínűleg kevesebbeket érint Magyarországon.

    - Illetve nem t'om, hogy a YouTube app gondja-e vagy sem, de ha ki-be kapcsolom a rezgő funkciót videónézés közben, akkor lenémítja a telefont is. Illetve a YouTube továbbra is rendszeresen összeakad több Sony BT fülhallgatóval is, ha azokat úgy csatlakoztatod, hogy megy egy videó.

    毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

Új hozzászólás Aktív témák