Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz madgie #130 üzenetére

    Uff amikor télen eladtam a Note-t egy csávó 200 km-t utazott le Szegedre és vett ki szabad napot, csak azért, hogy személyesen vehesse át.
    Mondom neki erre semmi szükség tényleg, feladom postán, nem is kérem, hogy utaljon előre, 30+ 0- értékelésem van a fórumon, meg már valamilyen rangom is, de nem ő ragaszkodott, hogy lejön érte.
    Nekem annál jobb volt, előbb elkapom az árát, meg gondoltam biztosan vannak még ilyen konzervatív emberek, akik szeretik látni, hogy mit vesznek. Meg az árban benne volt egy 32-es class 10-es sd kártya is, garanciával mindennel...

    Hát nem így volt, egy zacskóval a kezemben vártam, és amikor megérkezett a csávó le sem kezelt velem, nem kérdezett egy mukkot sem mondván már mindent megbeszéltünk a fórumon. A kezembe nyomott egy halom pénzt, odaadtam a zacskót, bele sem nézett, hogy egyáltalán mobildoboz van-e benne, vagy egy féltégla, nagyon idegesnek tűnt, aztán sarkon fordult és csak annyit mondott "köszi szia" :DDD

    gondoltam magamban még a postás is jobban megérdeklődi a csomag tartamát, mielőtt feladom xd

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák