Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wovbagger

    tag

    válasz Milestone2 #32384 üzenetére

    - De miért WIPE-olsz bármit is ami új és meglátod?

    Nem WIPE-olok semmi olyasmit, amit előtte nem kérdezek meg Tőletek. Tudom, hogy laikus vagyok, ezért vagyok duplán óvatos.

    - De miért WIPE-olsz bármit is ami új és meglátod?

    Nem írtam olyat, hogy töröltem bármi újat. Csak azt, hogy találtam egy wendor partíciót. Viszont egy újjal sem nyúltam hozzá - igaz ezt így nem fejtettem ki.

    A mentés előtti WIPE-olásról meg Tomi_Ohl írta ezt Neked több, mint két hónapja a 32183-ban:

    " + Milestone2 a wipe cache & dalvik cache backup előtt azért jó, mert akkor kisebb méretű lesz a backup. Főleg a 16 gigás Mi3-on ez elég hasznos :)
    Persze semmi más értelme nincs annak a lépésnek."

    - Indítsd újra a recoveryt. Próbálj utána csak a számodra fontos partícióról mentést készíteni.

    A telefon ma egész nap normálisan működött, szóval talán még nem csináltam túl nagy bajt.

    Most - ahogy kérted - újraindítottam a Recoveryt.Ha a Backup menüt választom akkor a Select Partitions to Backup alatt ezek vannak defaultból kijelölve:

    Boot (32MB)
    Data (excl. storage) (1053MB)
    System(908MB)

    ... amiket nincsenek kijelölve

    Cache (6MB)
    Firmware (53MB)
    System Image (1280MB)

    Szerintem a Data meg a System backupolandó, a Boot-ra nem emlékszem, de úgy hagytam, mert nem mertem hozzányúlni (mondom, óvatos vagyok). A WIPE menühöz nem nyúltam, ahogy kérted.
    Swipe to Backup eredménye:

    Updating partition details...
    (piros): Failed to mount '/vendor' (invalid argument) (piros vége)
    ... done

    meg még egy pár sor.

    Hogy tudom megállapítani, hogy formáztam-e a Venfor partíciót? Szerintem egyébként nem tettem ilyet.

Új hozzászólás Aktív témák