Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzsolt99

    tag

    válasz <Adamsky> #17473 üzenetére

    Nekem van type-c adapterem az mi4c-hez és meg az otg hibátlanul söt a dac-ot is meghajtotta simán. Azon keresztül jött a hang.Ez a része kicsit nyögvenyelösebb,de amit rádugtam pendrive vagy ilyesmi az jó volt.

  • Karavik

    veterán

    válasz <Adamsky> #17473 üzenetére

    Köszönjük, de ezt eddig is tudtuk mind. Nincs B20 és FM Radio support n+1 x kitárgyaltuk.

    Mi4C USB OTG vs USB Type-C téma itt, ez sem újdonság és érthető a probléma: [link]

    "At the moment, there is still no solution for your OTG Drive requirements unless someone produce a USB-C OTG Flash drive." - ez logikus!

    Ugyanabban a topikban az egyik hsz-ben már meg is érkezett az update, ami arról szól, hogy a Kingston USB Type-C 64GB Flash Drive már simán működik Mi4C-vel: [link]

    Tehát USB OTG issue megoldva!

    "A Mi4i magasan veri!"

    Szóval FMRadio-n kívül (ami engem személy szerint abszolút hidegen hagy) az Mi4i miben veri magasan az Mi4C-t? Sokkal gyengébb hardver, hogy lehet előny? Ráadásul az Mi4i még 10USD-vel drágább is, mint Mi4C:
    Mi4i = S615 SoC / 2GB RAM / 32 GB ROM = 288 USD
    Mi4C = S808 SoC / 3GB RAM / 32GB ROM = 279 USD

    "Fotóban is sokkal jobb!"

    Kamera modul ugyan az mindkettőben, tehát csak szoftveres eltérés lehet, amit folyamatosan fejlesztenek, szal ez képlékeny...nemsoká itt a Marshmallow és borulhat az egész!

    Szerintem tök felesleges egyéni preferenciákon vitatkozni. Nekem pl. előny, ha nincs benne FM Radio. Egyszer sem használtam még és nem is fogom soha. Ár/érték arányban továbbra is jobb az Mi4C az Mi4i-től is.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

  • vicces1

    aktív tag

    válasz <Adamsky> #17473 üzenetére

    Az sosem volt titok, hogy nem tudja a b20-at, ahogy egyik xiaomi sem, valószínűleg az Mi5 sem fogja.
    Az FM rádió szintén nem volt titok, ami az állítólagos ROM-ban volt az nem stock volt, hanem a gányolt amivel a kinai-t cserélték, ez egy tévedés volt, lehet megtévesztésnek is nevezni, de nem a gyártóé, hanem azoké a shopoké, akik ezzel akarták az eladást erősíteni. A hivatalos miui oldalakon, fórumokon egyértelműen jelezték, hogy nincsen FM.
    Azt nem tudom, hogy miben veri az Mi4i?! HW-ben biztos nem, + duplakoppos ébresztés, élvezérlés, fotókban kimondottan nagyon jó, +hdr pro, slow-motion, pillanatmegállítás. Én is "beszélgettem" Attipapával erről, nekem ilyet nem írt, de nagyon hamar megvált tőle a 800MHz hiány miatt.

    Kvázi semmi újat nem tudtak meg amik ilyen váltáson gondolkodnak, én azzal kezdtem, hogy akinek nem szükséges az FM, és a b20, annak ez a legjobb árérték arányú készülék, csak az a különbség, hogy én használom is és tapasztalaton alapuló véleményem van. A 3GB ram-nál tuti nem is akad, ellentétben az Mi4i-vel, ott ha nagyritkán, de előfordult, a felhasználók visszajelzése szerint, ettől függetlenül gondolom az is egy remek teló, de semmiképpen nem előrelépés a 4c-hez képest.

    De talán nagyobb és objektívabb segítség a mobilarénás teszt, ezt eldönteni, a teljesség igénye nélkül.

    Mellesleg nem tudtam, hogy privát üzeneteket szokás megosztani!!!

    Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

Új hozzászólás Aktív témák