Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Attipapa

    aktív tag

    válasz Williamgrant #15812 üzenetére

    Nem áldozok rá 100 dollárt. Majd csak megszokom ezt a foltot. pár hónap és 2 éves lesz és aktuális egy csere,mert ilyen sokáig nem maradt nálam még telefon. A hozzászólásom már régen nem az IGO-ról szól,hanem a melegedésről,csak az éppen felrakott rom-al indultam útnak és ez volt az első aminél tapasztalhattam.Nem állítom,hogy a melegedéstől van,csak azt írtam,hogy erről olvastam,és azt is elhiszem,hogy a véletlenek játéka,hogy pont akkor jött elő a folt amikor qvára felmelegedett. A Te mechanikai sérüléses verziód szóba sem jöhet.Azért köszönöm a felajánlást,ami a javításra vonatkozik,de a fogadásba már nem mennék bele a fentebb leírtak miatt. Azért csak melegítsd ha van időd. :D :D

    Neck
    Örülök neki,hogy senkinek nincs ilyen problémája. Nekem meg az Ivan-al nincs semmi problémám!
    Aki nem AOSP-t használ mint én ( 2014.11.11.) óta,annak biztosan nem feltűnő és nem is tudja összehasonlítani de én azóta azt használom,és van alapom az összehasonlításra.A ROM felrakást biztosan nem rontom el,nem hiszem,hogy oktatást igényelnék ez ügyben. Miflash-el felraktam a stabil verziót,és ugyanaz volt a helyzet. Talán az én MI2S-em nem szereti a MIUI V6L romokat,mert már ez a csúnya AOSP megfertőzte :C Ezek után,már talán ezt is képes vagyok elhinni. :D
    A tegnapi romról is olvashattok hozzászólásokat a miui.com-on,hogy már nem annyira "lázas" (így fordítja a google magyarra a kinait) mint az előző hetiek voltak,de még ez is melegebb az átlagosnál.

Új hozzászólás Aktív témák