Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz peanar #12176 üzenetére

    Nem tudom ki, és kik voltak itt, akik leírták még megjelenés előtt, hogy mindenki csak ódákat zeng róla miui fórumon, aztán meg mégis szar, erre tessék, ti is ezt teszitek már. De most őszintén, egy, azaz egy dolgot mondjatok(a felületi változásokon kívül), amiben többet tud, mint a v5.
    Mert azt, hogy mitől kevesebbet, bármikor felsorolom nektek. És ez a baj..

    Aztán nekem ne mondjátok, hogy ki se próbáltam, mert már a megjelenés előtt fent volt.. :U

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

  • Wajk

    addikt

    válasz peanar #12176 üzenetére

    köszi, ismerem azt a kamerát, a M1cha féle kamera porton alapszik félig MIUI félig stock Android designal, nincs szívem belerondítsani az egységes MIUI 6 designba. Ráadásul nekem pont a lassított felvétel hiányzik amit sajnos ezzel sem lehet működésre bírni, szóval nekem a gyári MIUI 6 kamera megfelel.
    A fejlesztős srácok ráadásul optimalizáltak az auto beállításokon mert alapból már szebb képeket lehet lőni mint HDR-el mind anélkül.

    (#12180) <Adamsky>: ahogyan írtam "én nem feszegetem tovább a dolgot", látszik, hogy valamit elképzeltél és abból nem engedsz, lelked rajta, mi próbáltunk más megvilágításba helyezni a dolgokat hátha segíthetünk. Nekünk attól nem lesz jobb, ha a Miui 6-ot használod, inkább azért próbáltam én reagálni hogy ha valaki olvassa azért hallja a másik oldalt is. Ahogy mindig is mondom használd azt a ROMot ami neked és a készülékednek a legjobb ;)

    részemről ennyi, többet nem tudok mondani mint amit eddig leírtam. azokat újraolvashatod...

    (#12178) Watson25: meglepően jól és úgy tűnik nem csak én vagyok így vele. Korábbi v5 ROMokkal már örültem a 4ó kjelzőidőnek, de ezzel az simán megvan, sőt!

    iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Új hozzászólás Aktív témák