Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • muchacoado

    aktív tag

    válasz Barthezz2 #11837 üzenetére

    Köszi a beszámolót, jöhet még folyamatosan :) És ez 4.4.4?

    [ Szerkesztve ]

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Barthezz2 #11837 üzenetére

    Kössz szépen a Miui 6-os összefoglalót! :R Részemről jöhet további infó a témát illetően ide, ebbe a topicba.
    Végigolvastam, amit írtál, de sajnos nálam még mindig vesztésre áll a 6-os (pedig Isten a tanúm, próbálom a jót meglátni benne, de ...).

    Amin fennakadt a szemöldököm (értsd epic fail nálam):

    "A zene app ... Lockscreen-en nem vezérelhető."
    "Az értesítési sávban fix helyen lévő vezérlő ... google play lejátszóval ... nem megy."
    Hiába tették ki a quick settings-be "fix"-re (az?), ha a vezérléséhez állandóan ki kell nyitni a telefont. Ez így nagyon nem frankó! Mint azt korábban írtam, az én elvárásom szerint ennek a "vezérlőnek" működnie kell 3rd party-s lejátszókkal is, különben fabatkát sem ér.

    "... értesítések, mindenhez csak a 3 pötty látszik, és nem lehet állítani, hogy ne így legyen. A szokott beállításoknál csak az állítható, hogy legyen-e értesítés"
    Igaz, hogy sosem állítottam át, de a funkciók számát ne csökkentsük már le a "Stunningly Simple" jegyében.

    "Task manager a menü gomb rövid megnyomására jön elő, hosszan nyomva itt-ott ellátja a menü funkciót, de sok helyen nem."
    Ez tuti valamilyen "beta bug". Más egyszerűen nem lehet!

    "A kijelzőre hosszan nyomva nem jön be a rendezés, két ujjas kicsinyítéssel jön csak elő(menü gombra se jön fel a szokott menü, mert ugye nincs menü gomb)."
    Erre már csak ezt "írom" :W ... a többi nyomdafestéket nem tűrő lenne.

    (#11849) Karavik
    Ürülök, hogy összejött, de azt gondolom vágod, hogy nem ez az igazi megoldás. Legalábbis erősen kétlem, hogy az normális lenne, hogy egy beta státuszú fícsört (ART) kell bekapcsolni ahhoz, hogy menjen. A build.prop módosítás nem segített?

    (#11850) Barthezz2
    " ... v6 alatt szinte 0 beállitási lehetőség van a kamerához. Azt se tudom milyen felbontásban vesz.."
    Na, ennyit a "Visually Stunning, Stunningly Simple"-ről! Lassan kezdek sugárba h***ni, ha meglátom ezt a szöveget. Értem én, hogy a kevesebb néha több, meg legyen egyszerű, és átlátható, de azért ne essünk már át a ló túloldalára.

    (#11851) Karavik
    "Futtatási környezetet lehet váltani dalvik <--> ART vagy alapból ART?"
    Ebben szinte egészen biztos vagyok, hogy nem. Egy valag más beharangozott újdonság se működik (még) a 6-os alatt. (Mondjuk ART - tudtommal - v5 alatt se volt Miui-ba).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák