Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peanar

    senior tag

    Illetve még valami,amit észrevettem,tapasztaltam.
    Már írtam,h.én is jártam úgy,hogy eltűnt a csengő és értesítő hangom. A megelőző folyamat az volt,hogy a wiui mellé feltettem a 3.6.28-at. Nem tudom pontosan,h.mennyi idő telt el,talán egy nap mielőtt bekövetkezett volna a némulás. Akkor azt vettem észre,hogy a beállított csengő és értesítés hang helyén valamilyen számok és betűkből álló hossú sorozat ékeskedett és nem tudtam semmit kezdeni velük. Újra indítás után már megjött a hang és le tudtam a krix-kraxokat cserélni. Ennek hatására vissza tettem a wiuit,akkor szembesültem azzal,amivel most zyzz küzd.
    De aztán csak baszkirálta a csőrömet és megint rátoltam a miuiandroid_lang_aries-3.6.28 a másik particióra.
    Az eredmény megint az volt,hogy a csengő és értesítés hang helyébe oda varázsolódott a szám betü kombináció. Elkezdtem nyomkodni a kicsikét és erre a két csodára ráleltem a Miui/ringtone mappában. Rájuk böktem és delete! Azóta nem jelentkezett az elnémulás..de még tesztelem :)

    Hogy van e összefüggés,nem tudom,mondjátok meg ti,ha valaki más is járt így :D

Új hozzászólás Aktív témák