Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    Sziasztok!

    Tanulságos történet következik:
    Rendeltem egy kijelzőt az Aliexpress egyik eladójától, $27-be került. Az eladó állítása szerint "Original". Rendben megérkezett mindenféle a cserét elősegítő kütyü (3 csavarhúzó, cuppan tó, műanyag feszítő biszbaszok stb) társaságában, kb két hét sem kellett hozzá. Egy videó alapján kicseréltem (nem volt nehéz), rendben működik is, maximálisan elégedett lehettem a szolgáltatással... Közelről megnézve jobban látszanak a touch sensor pontjai, illetve a gombsor nem fényes fémes, inkább fehéres - viszont a sárga fontos, karcos régi kijelzőt természetesen veri. Írtam az eladónak, hogy nem eredeti a kijelző, ő válaszolt, hogy apró eltérés előfordulhat, de küldtem képet, és mondtam, hogy a haverom piszkál az eltérés miatt, mivel neki is Mi2S van. Erre visszaküldött $5 fájdalomdíjat az általam megadott PayPal fiókra. Így lett $22-ből új kijelző a kis drágaságon, plusz egy rakás kis csavarhúzóm satöbbim. Kedves ember vagyok, nemde? :D

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák