Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Karavik #17113 üzenetére

    "Csütörtök este óta folyamatosan ROM-olok, szó szerint ... "
    Ezért maxi respect :R Volt idő (amikor volt időm), amikor erre én is hajlandó lettem volna ...

    Isten bizony, pont ez jutott eszembe valamelyik nap, hogy ha össze akarják vonni a két system-et (adatvesztés nélkül), akkor azt szerintem csak úgy lehet, ha valahogy force-olják (vagyis csak MiRecovery játszik) az update-et a system1-re (gondolom az van elől a partíciós táblában).
    Az első partíció mögül kitörölni a másodikat, majd előbbit átméretezni, tényleg lehetséges. Viszont a fordítottja nem igazán. Illetve, de, viszont akkor az adatokat (system) is mozgatni kellene az új helyükre.

    MiFlash-el egyébként próbáltad vissza tenni mondjuk a stabil 6-ost? Azt olvastam, hogy a downgrade-nek ily módon mennie kell. De, ha mégsem, akkor még azt a MiFlash script-et is megpróbálnám (tudod, egy sort kellett bele v. átírni), ami ahhoz kellett, hogy összevont data-ról visszatérjünk a külön data + sd-hez.

    Szóval, ha még nem adtad fel, akkor én a helyedben visszamennék a merged data (vagy ha szükséges akár az osztottra) partícióra, majd MiRceovery-ből csinálnék minden flash-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák