Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz bojtix #16526 üzenetére

    Az irány (a mi nézőpontunkból legalábbis) egyértelműen rossz. A kezdeti, jól testreszabható rendszer egyre zártabb, és kezd "felpuhulni". A cél eléggé egyértelmű: az utca emberét akarják elérni vele, és e mellett nem feltétlen cél a régi rajongói tábor megtartása.
    Ha, mint Mi2 tulaj nézem a dolgot, az előbbiek ellenére azt kell mondjam, mégsem olyan tragikus a dolog. Ahogy DrKapocs írta szerencsére akad alternatíva, és -- ha kissé nehezebben is mint régen -- minden megoldható. Ez alól persze a TDB kivételt képez, de mióta a rendszerek egyre több helyet foglalnak, szerintem nincs is sok értelme (két Lollipop-os rendszer egyszerűen elfogyasztja a belső tárhelyet).
    Következő telefon? Nos, akár még Xiaomi is lehet, bár erre egyre kisebb az esély. Viszont ez a Z5 Compact ...

    (#16528) Karavik
    Köszi! Elteszem őket.

    (#16529) ®abstract®
    Nagyon jó, és gyors kis progi. Az OpenStreetMap miatt próbáltam én is ki. Ami nekem nagyon hiányzott belőle az a gyalogos navigáció. Ezért váltottam az OsmAnd Maps & Navigation -ra, amiből számomra a free is jól használható.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák